Gdzie po pożyczkę?

Gdzie po pożyczkę?
Gdzie po pożyczkę?

Decydując się na pożyczkę, najczęściej myślimy o banku, choć dziś możemy się po nią zgłosić też do pozabankowych firm finansowych czy też pomocniczej kasy zapomogowo-pożyczkowej. Nie musi to być też wizyta w placówce stacjonarnej, ponieważ dziś wielkim zainteresowaniem cieszą się pożyczki przez internet. Gdzie w związku z tym najlepiej jest ją pobrać?

Pożyczka w banku

Jeśli mielibyśmy wymienić najbezpieczniejszą instytucję pożyczkową, bez wahania wskazalibyśmy na bank. Banków na terenie naszego kraju nie brakuje, a kredyty czy to samochodowe, hipoteczne czy gotówkowe znajdziemy w każdym z nich. Warto jednak mieć na uwadze, że taka pożyczka rejestrowana jest w BIK, a także co zresztą oczywiste jest oprocentowana. Poza tym nie każdy może sobie na nią pozwolić. Automatycznie wykluczani przez bank są między innymi dłużnicy posiadający zły BIK.

Pożyczki w parabankach

Jeśli nie mamy możliwości, aby pobrać pożyczkę w banku czy też kasie zapomogowo-pożyczkowej, zgłosić się możemy do innych instytucji pozabankowych, a więc tak zwanych parabanków. Na pewno chwilówki posiadają pewne wady, a więc wyższe oprocentowanie czy też krótszy czas spłaty, ale przy racjonalnych decyzjach mogą nieść pomoc. Tym bardziej że wiele z nich oferuje nieoprocentowaną pierwszą pożyczkę.

1 Comment

  1. Pożyczanie w internecie jest ostatnio bardzo popularne, nie tylko za sprawą większej łatwości, ale także za sprawą tego jak szybko możemy uzyskać pieniądze. Polecam!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*