Na co pożyczamy pieniądze poza bankiem?

Pieniądze na dowód
Pieniądze na dowód

Ci, którzy dostają od banku odmowną decyzję w sprawie udzielenia pożyczki, pomocy szukają w instytucjach finansowych tzw. firmach pożyczkowych. Jest tu oczywiście drożej, ale są to chwilówki dla zadłużonych, czyli świetne rozwiązanie będące alternatywą dla produktów bankowych.

Na co pożycza zadłużony?

Osoby decydujące się na pożyczenie pieniędzy poza bankiem, w głównej mierze pożyczają na bieżące wydatki. Oto lista kolejnych potrzeb, które realizowane są dzięki pożyczkom przez internet:
• wyposażenie mieszkania
• urządzenia AGD
• urządzenia RTV
• podróże
• spłata kredytu
• zdrowie

Decyzja o pożyczce w parabanku musi być rozsądną decyzją. Każda z tych firm posiada inne regulacje w sprawie nieterminowej spłaty. Monity mogą drogo kosztować.

Gdzie szukać dobrych ofert pożyczek dla zadłużonych?

Ofert szukać najlepiej w rankingach chwilówek. Na pierwszych miejscach w tabelach znajdują się pożyczki o najlepszych warunkach dla klientów. W zdecydowanej większości rankingów wysokie pozycje oznaczają również wysoką przyznawalność, co dla osób figurujących jako bezrobotne ma największe znaczenie. Jeśli decyzja co do konkretnej firmy pożyczkowej już zapadła, sprawdzamy jej dane. Poza tym dokładnie czytamy umowę pożyczki i dopełniamy wszelkich starań, by spłacić ją w wyznaczonym terminie. Koszta przewidziane za nieterminową spłatę w porównaniu z kwotą pożyczonych pieniędzy mogą okazać się relatywnie wysokie. Jeśli więc pożyczać, to tylko z wielkim rozsądkiem.

3 Comments

  1. Cieszę się,bo udało mi się wziąć pożyczkę bez zdolności kredytowej, gdy syn ciężko się rozchorował.

  2. Musiałem wziąć pożyczkę przez internet. Wziąłem na 2 miesiące – budżet nie ucierpiał zbytnio.

  3. A co myślicie o pożyczkach pod zastaw nieruchomości? Krążą opinie, że firmy pożyczkowe nie wymagają tylu formalności, że działają szybciej i efektywniej niż banki. Mieliście styczność?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*